20 Ekim 2023

Kalyon Holding’in “Vatan, Kutsal Emanet...” reklam filmi yayına girdi

Kalyon Holding, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını “Vatan, Kutsal Emanet...” reklam filmi ile kutladı. Atatürk’ün önderliğinde, kanla ve inançla kurulan Cumhuriyetimizi ilelebet korumanın yegâne yolunun, ekonomide güçlü bir ülke olmaktan geçtiği vurgulanan filmde, Holding’in imza eserlerinden bahsedilerek; “kutsal emanet” şeklinde ifade edilen vatan için var güçle çalışılmaya devam edileceği vurgulandı.
Yaklaşık 80 yıldır, Türkiye’nin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına sürdürülebilir değer katma amacıyla pek çok farklı sektörde faaliyetlerini yürüten Kalyon Holding, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını “Vatan, Kutsal Emanet...” reklam filmi ile kutladı.
Reklam filminde Kalyon Holding’in; Ulu Önder Atatürk’ün “Siyasî, askerî zaferler ne kadar büyük olursa olsun, ekonomik zaferlerle taçlandırılmazlarsa kazanılacak başarılar yaşayamaz ve sürekli olamaz” vizyonunu, havada, karada, denizde faaliyette bulunduğu her alanda sürdürme kararlılığıyla, ülkemize kazandırdığı imza eserlerinden bahsedildi.
Holding’in, Atatürk’ün, en büyük hazine olarak gördüğü Anadolu topraklarının güneşini enerjiye dönüştürdüğü; “İstikbal göklerdedir” çağrısının İGA ile taçlandırdığı, milli dava olarak gördüğü sanayileşmeye Kalyon PV ile yanıt verdiği, geleceği emanet ettiği gençlere Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin kapılarını açtığı belirtilen filmde, kutsal emanet şeklinde ifade edilen vatan için var güçle çalışılmaya devam edileceği vurgulandı.
Reklam Filminin Künyesi:
Reklam Ajansı : Kalyon Holding İletişim Grup Başkanlığı-Marka Yönetimi Müdürlüğü
Kreatif Ekip : İrem Öktem / Cumhur Omay / Yakup Zağlı / Dilşah Uysal / Pınar Kılınç / Bünyamin Meriç / Osman Ersin Topaloğlu / Enes Şimşek / Tuğrul Gültepe
Müzik : Güfte ve beste: Mehmet Kalyoncu, Düzenleme: Esin Aydıngöz, Genel Sanat Yönetmeni: Kerem Esemen, Orkestra Şefi: Esin Aydıngöz, Orkestra: İstanbul Film Müzikleri Orkestrası, Eser’in adı: Emanet Sözü ve Müziği
Bilgi için:
Bersay İletişim Danışmanlığı Özlem KAMER TERCANLI / ozlem.kamer@bersay.com.tr / 0 505 356 67 56
Ayşegül ÇETİNKAYA KOCA / aysegul.cetinkaya@bersay.com.tr / 0 505 577 35 92
Ramazan ÇAKMAK / ramazan.cakmak@bersay.com.tr / 0534 634 65 68