Projeler

Gayrimenkul

Portföy büyüklüğü ve piyasa değeri istikrarla artan Kalyon GY, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olma yolunda ilerliyor.
Kalyon Holding’in tüm gayrimenkul yatırımlarının tek çatı altına toplandığı Kalyon Gayrimenkul Yatırım, Türkiye'nin farklı şehirlerinde, uzun araştırmalar sonucu özen ve titizlikle seçilmiş en değerli konumlarda yaşam alanları üretiyor. Tabiatın içinde ve ona  saygı ile üretilen yaşam alanlarında, en güncel teknik ve teknolojiler kullanılıyor, uzun yıllar sağlık ve mutlulukla yaşanacak evlere hayat veriliyor. 
Kalyon GY, kurulduğu günden bu yana güven, saygınlık ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden, proje yönetimi ve proje geliştirme alanlarında sektörün en değerli şirketi olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürüyor.
İstikrarlı büyümesiyle portföy büyüklüğünü ve piyasa değerini her geçen gün artıran Kalyon GY, portföyündeki Kalyon Üsküdar-İstanbul, Kalyon Balgat-Ankara ve Kalyon Beykoz Evleri projeleri ve devam eden yatırımlarıyla Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olma yolunda ilerliyor.

Projeler

NEVÇARŞI ÜSKÜDAR

Ticari Alan Geliştirme

NEVBAHAR ÜSKÜDAR

Konut
Geliştirme