Projeler

Girişim Sermayesi

Kalyon Venture Capital, hayata geçirilmiş yenilikçi ve fark oluşturan iş fikirlerinin, sinerji ve karşılıklı gelişim odağında, doğru zeminde büyümesine destek sağlamak amacıyla 2021 yılında faaliyete başlayan bir kurumsal girişim sermayesi şirketidir.
KALYON VENTURE CAPITAL
Kalyon Holding’in farklı faaliyet alanlarında sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini portföyündeki şirketler ile paylaşan Kalyon Venture Capital, girişimlere finansal desteğin ötesinde, teknolojiden veri yönetimine, pazarlamadan iş geliştirmeye, tüm alanlarda ihtiyaca yönelik çözümler sunar.
Kalyon Venture Capital, inşaat, gayrimenkul, enerji ve ulaşım teknolojileri alanlarındaki yenilikçi girişimler ile geleceğe yönelik, güçlü ve kalıcı stratejiler geliştirmeyi hedeflemektedir. Yatırımcısı olduğu şirketlere strateji, finansman ve operasyon alanlarında sunduğu desteğin yanı sıra, Kalyon ekosisteminde yer alan kurum ve şirketlerle güçlü bir ilişki ağı da oluşturur.
Kalyon Venture Capital, Kalyon’nun güçlü yönetim ekibi, deneyimli iş gücü ve kendi alanlarında öncü akademisyenlerin mentorluğuyla, işinize güç, hız ve itibar kazandırır.

www.kalyon.vc