Teknoloji ve Bilişim Politikamız

Kalyon Holding Bilgi Teknolojileri, holding şirketlerinin ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik çözümleri tek çatı altında toplamayı ve geliştirmeyi amaçlayan bir organizasyona sahiptir.
Dünya çapında gerçekleştirdiğimiz projelerden edindiğimiz tecrübe sayesinde, bilgi teknolojileri hizmet ve çözümlerimiz şekillenmiştir. Hizmet ve çözümlerimizi sunarken, uluslararası seviyede kabul görmüş standartları takip etmeye özen göstermekteyiz.
Holding bünyesindeki şirketlerin verimliliğini artırmak, ERP kullanımını her proje için yaygınlaştırmak, altyapı sistemlerimizi felaket anlarında bile kesintisiz çalışabilecek seviyeye taşımak, iş süreçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak organizasyonel amaçlarımız arasındadır.
Bu hedefler doğrultusunda tüm Holding kapsamında verimliliği amaçlayan iş zekası uygulamalarını, ERP süreçlerini kolaylaştıran hizmetleri, şirketin kurulduğu tarihten beri edindiği tüm tecrübenin dijital karşılığı olan verilere mobil ortamdan erişilebilmesini sağlayan doküman yönetim sistemini, kurumsal cloud uygulamalarını ve dijital güvenliği artıracak ürünleri devreye almış bulunmaktayız.